PIT przez Internet

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT przez internet i przekaż 1% na OPP

Rozlicz PIT Online

Przekaż 1% naszej organizacji
Pobierz program PIT
 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT przez Internet

Podaruj 1% dla Augustowskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego

Z roku na rok coraz więcej osób przekazuje 1% należnego podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz uprawnionych do korzystania z tego przywileju organizacji pożytku publicznego. Wszystkich członków i sympatyków zachęcamy, by swój 1% podatku przekazali na rzecz naszego stowarzyszenia.

Liczy się każda złotówka! Jak wypełnić pit?

W ostatnich rubrykach zeznania podatkowego PIT (28, 36, 36L, 37, 38) :wpisujemy numer KRS 0000237085 Obok wpisujemy także kwotę 1% podatku należnego. Pieniądze  1% podatku  na konto stowarzyszenia przekaże urząd skarbowy  nie musisz nic wpłacać sam! Kto może przekazać 1% podatku? Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych. Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRZY ZDECYDOWALI PRZY SKŁADANIU PIT-U, ZA LATA POPRZEDNIE, PRZEKAZAĆ 1% SWOJEGO PODATKU NA CELE STATUTOWE AUGUSTOWSKIEGO STOWARZYSZENIA KULTURALNO-SPOŁECZNEGO. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Zachęcamy Państwa do zaznaczenia w rubryce-Informacje uzupełniające- kwadracika -Wyrażam zgodę. Pozwoli to na przekazanie nam Państwa adresu przez Urząd Skarbowy. Możecie Państwo wówczas sprawdzić, czy Wasz 1 procent dotarł już na nasze konto. My z kolei będziemy informować Państwa cyklicznie o naszej bieżącej działalności, w tym również o tym, jak zagospodarowane zostały wpływy uzyskane z wpłat 1 procenta podatku. Środki pozyskane dzięki akcji 1% podatku przeznaczyliśmy przede wszystkim na dofinansowanie Projektów „Wakacje inne niż „. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne od 2009 roku organizuje wypoczynek dzieciom w czasie wakacji. Zapraszamy do włączenia się w organizację naszego działania i rozważenie możliwości udzielenia nam wsparcia, które zostanie wykorzystane do zrealizowania naszych przedsięwzięć.

Wypełnij bezpłatnie swój PIT przez internet i przekaż 1% na OPP