lut 082015
 

W sobotę 7 lutego  2015 r. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne zorganizowało  po raz kolejny „Bal karnawałowy dla dzieci” w Świetlicy w Netcie Folwark. Natalia i Marta z naszego Stowarzyszenia  przygotowały całą gamę gier i konkursów, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Chętnych było bardzo wielu, więc w miarę możliwości staraliśmy się, aby wszyscy mogli uczestniczyć w  wybranej przez siebie konkurencji. W opiniach dzieciaków zabawa była udana, każde z nich otrzymało od organizatorów słodką paczkę. Wyrażając nadzieję, że uśmiech na twarzach i radość w oczach, które dodatkowo ozdabiały tego wieczoru przepiękne karnawałowe kreacje najmłodszych, pozwoli na długo zachować miłe wspomnienia z ferii zimowych. W przerwie balu na dzieci czekał stół pełen słodkich niespodzianek. Nagrody dzieciom za udział w konkursach ufundowało nasze Stowarzyszenie. Wszyscy uczestnicy balu doskonale się bawili, co najlepiej widać na załączonych zdjęciach: