sie 182019
 

Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne pragnie z całego serca podziękować, za wczorajszy koncert charytatywny, zespołom: RADIOAKTYWNITHE BOARS BANDJABBERWOCKY oraz Maciejowi Straszyńskiemu, za udostępnienie nagłośnienia i pomoc w przeprowadzeniu imprezy. Dziękujemy, za ogromną dawkę dobrej muzyki!!! i moc pozytywnej energii. Na słowo „pomagamy” ,zawsze na Was można liczyć. Dzięki waszemu zaangażowaniu oraz ofiarności przybyłych osób, w czasie koncertu charytatywnego, udało nam się zebrać 2 163,40 złotych na pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku.

   Szczególne podziękowania, przesyłamy wszystkim uczestnikom, którzy swoją bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii przyczynili się do zorganizowania zbiórki pieniędzy w ramach „IV Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii’’.

    Jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Dziękujemy za pomoc Druhom z OSP z Rutek oraz Stowarzyszeniu Gospodyń Wiejskich Aktywna Kobieta z Żarnowa i Stowarzyszeniu Rutki za zorganizowanie „strefy słodkości”. Dziękujemy Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Kanał Augustowski”, które  po raz drugi włączyło się w organizację naszej zbiórki i koncertu charytatywnego. W imieniu dzieci dziękujemy, również Kids Club za przygotowanie atrakcjami dla dzieci.  

     W tym roku zbieramy po raz kolejny, w imieniu śp. Kacpra naszego młodego przyjaciela, który mimo ciężkiej choroby, pomagał i potrafił dzielić się z innymi. Jego życzenie a zarazem przesłanie aby pomagać „Przyjaciołom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku” uczy nas pokory w życiu codziennym oraz, że „nie umiera ten, kto żyje w sercu tych którzy pozostają”.

            Koncert charytatywny jest tego przykładem, młodzi muzycy oraz uczestnicy już dziś zapowiedzieli swój udział w V Kweście im. Kacpra w przyszłym roku. Nie trzeba wiele mieć, aby podzielić się z drugim gdyż nie bogactwo jest przyjacielem a przyjaciel bogactwem. Nasza akcja trwa do 30 listopada 2019r., zachęcamy wszystkich do włączania się w pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku. Z góry dziękujemy! Osoby, które chciałyby włączyć się w naszą akcję, zachęcamy do wpłat na nasze konto: nr 40 2030 0045 1110 0000 0214 5510. Tytuł wpłaty: III KWESTA IM. KACPRA Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo ważna. O kwotę darowizny przekazanej na rzecz naszego stowarzyszenia można pomniejszyć podatek dochodowy.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

IV KWESTA IM. KACPRA. Fotorelacja nr 1

Więcej Wyślij e-mail IV KWESTA IM. KACPRA. Fotorelacja nr 2