sty 062013
 

PRZEKAŻ 1% -WSZYSTKICH CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW ZACHĘCAMY, BY SWÓJ 1% PODATKU PRZEKAZALI NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!

Jak wypełnić PIT? W ostatnich rubrykach zeznania podatkowego PIT (28, 36, 36L, 37, 38) :wpisujemy numer KRS 0000237085 Obok wpisujemy także kwotę 1% podatku należnego. Pieniądze ” 1% podatku ” na konto stowarzyszenia przekaże urząd skarbowy – nie musisz nic wpłacać sam!

Kto może przekazać 1% podatku? Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych. Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRZY ZDECYDOWALI PRZY SKŁADANIU PIT-U, ZA LATA POPRZEDNIE, PRZEKAZAĆ  1% SWOJEGO PODATKU NA CELE STATUTOWE AUGUSTOWSKIEGO STOWARZYSZENIA KULTURALNO-SPOŁECZNEGO. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Zachęcamy Państwa do zaznaczenia w rubryce „Informacje uzupełniające” kwadracika „Wyrażam zgodę”. Pozwoli to na przekazanie nam Państwa adresu przez Urząd Skarbowy. Możecie Państwo wówczas sprawdzić, czy Wasz 1 procent dotarł już na nasze konto. My z kolei będziemy informować Państwa cyklicznie o naszej bieżącej działalności, w tym również o tym, jak zagospodarowane zostały wpływy uzyskane z wpłat 1 procenta podatku. Środki pozyskane dzięki akcji 1% podatku w 2012 roku przeznaczyliśmy przede wszystkim na dofinansowanie Projektu „Wakacje inne niż wszystkie-2012 dla dzieci z terenu Gminy Augustów, więcej o naszym projekcie na naszej stronie http://www.asks.pl/projekty/2012-3/wakacje