sty 092016
 

Z roku na rok coraz więcej osób przekazuje 1% należnego podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz uprawnionych do korzystania z tego przywileju organizacji pożytku publicznego. Wszystkich członków i sympatyków zachęcamy, by swój 1% podatku przekazali na rzecz naszego stowarzyszenia.

Liczy się każda złotówka! Jak wypełnić pit?

W ostatnich rubrykach zeznania podatkowego PIT (28, 36, 36L, 37, 38) :wpisujemy numer KRS 0000237085 Obok wpisujemy także kwotę 1% podatku należnego. Pieniądze  1% podatku  na konto stowarzyszenia przekaże urząd skarbowy  nie musisz nic wpłacać sam! Kto może przekazać 1% podatku? Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych. Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRZY ZDECYDOWALI PRZY SKŁADANIU PIT-U, ZA LATA POPRZEDNIE, PRZEKAZAĆ 1% SWOJEGO PODATKU NA CELE STATUTOWE AUGUSTOWSKIEGO STOWARZYSZENIA KULTURALNO-SPOŁECZNEGO. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Zachęcamy Państwa do zaznaczenia w rubryce-Informacje uzupełniające- kwadracika -Wyrażam zgodę. Pozwoli to na przekazanie nam Państwa adresu przez Urząd Skarbowy. Możecie Państwo wówczas sprawdzić, czy Wasz 1 procent dotarł już na nasze konto. My z kolei będziemy informować Państwa cyklicznie o naszej bieżącej działalności, w tym również o tym, jak zagospodarowane zostały wpływy uzyskane z wpłat 1 procenta podatku. Środki pozyskane dzięki akcji 1% podatku w 2015 roku przeznaczyliśmy przede wszystkim na dofinansowanie Projektu „Wakacje inne niż 2015”. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne od 2009 roku organizuje wypoczynek dzieciom w czasie wakacji.

Zapraszamy do włączenia się w organizację naszego działania i rozważenie możliwości udzielenia nam wsparcia, które zostanie wykorzystane do zrealizowania naszych przedsięwzięć.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczania PIT 2015.

http://www.e-pity.pl/program-pity-2015-online0000237085–https://www.e-pity.pl/oppimg/f49c709ce6f9eede31c86b209c85ef68–http://www.asks.pl

 

e-pity 2015 on-line po prostu:

  • Bez konieczności instalacji
  • Bezpiecznie – dane tylko u Ciebie
  • Wstępnie wypełniony PIT – PFR
  • Kreator lub aktywne deklaracje
  • Automatyczny weryfikator
  • PIT-a wyślesz do e-deklaracji