maj 152011
 

15-05-2011
AUGUSTOWSKIE STOWARZYSZENIE KULTURALNO-SPOŁECZNE.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom,przekazującym 1% podatku za rok 2010 na rzecz naszego Stowarzyszenia.Jesteśmy bardzo dumni z tak dużej liczby przyjaciół, którzy chcieli nam pomóc. Wierzymy, że to dzięki Waszym gorącym sercom udało się pozyskać nowe środki finansowe na naszą działalność.
Jednocześnie chcemy podkreślić, że z uwagi na procedurę przekazywania 1% podatku przez Urzędy Skarbowe nie jesteśmy w stanie podziękować indywidualnie każdemu z naszych darczyńców. Upoważniamy wszystkich, do których dotrze nasze podziękowanie do przekazania go tym, o których wiedzą, że wskazali nasze Stowarzyszenie przy rozliczaniu rocznym.

Pamiętając o wszystkich darczyńcach przekazujemy szczere pozdrowienia.
Z wyrazami szacunku
Prezes Stowarzyszenia
Ryszard Młodzianowski