sie 132018
 

       Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne pragnie z całego serca podziękować, za wczorajszy koncert charytatywny, zespołom: RADIOAKTYWNI, THE BOARS BAND, JABBERWOCKY oraz Leszkowi  Wysockiemu, za udostępnienie nagłośnienia i pomoc w przeprowadzeniu imprezy. Dziękujemy, za ogromną dawkę dobrej muzyki!!! i moc pozytywnej energii. Na słowo „pomagamy” ,zawsze na Was można liczyć. Dzięki waszemu zaangażowaniu oraz ofiarności przybyłych osób, w czasie koncertu charytatywnego, udało nam się zebrać 2 073,90 złotych na pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku.

          Szczególne podziękowania, przesyłamy wszystkim uczestnikom, którzy swoją bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii przyczynili się do zorganizowania zbiórki pieniędzy w ramach „III Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii’’. Jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Słowa podziękowania kierujemy, do Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie, za udostępnienie sceny i placu. Dziękujemy za pomoc Druhom z OSP z Topiłówki i Jabłońskich oraz Restauracji Albatros z Augustowa za zorganizowanie strefy gastronomicznej. W tym roku zbieramy po raz kolejny, w imieniu śp. Kacpra naszego młodego przyjaciela, który mimo ciężkiej choroby, pomagał i potrafił dzielić się z innymi. Jego życzenie a zarazem przesłanie aby pomagać „Przyjaciołom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku” uczy nas pokory w życiu codziennym oraz, że „nie umiera ten, kto żyje w sercu tych którzy pozostają”.

            Koncert charytatywny jest tego przykładem, młodzi muzycy oraz uczestnicy już dziś zapowiedzieli swój udział w IV Kweście im. Kacpra w przyszłym roku. Nie trzeba wiele mieć, aby podzielić się z drugim gdyż nie bogactwo jest przyjacielem a przyjaciel bogactwem. Nasza akcja trwa do 30 listopada 2018r., zachęcamy wszystkich do włączania się w pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku. Z góry dziękujemy! Osoby, które chciałyby włączyć się w naszą akcję, zachęcamy do wpłat na nasze konto: nr 40 2030 0045 1110 0000 0214 5510. Tytuł wpłaty: III KWESTA IM. KACPRA Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo ważna. O kwotę darowizny przekazanej na rzecz naszego stowarzyszenia można pomniejszyć podatek dochodowy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

III Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii