sie 162020
 

V KWESTA IM. KACPRA-POMOC DLA PRZYJACIÓŁ Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W BIAŁYMSTOKU

     16 sierpnia 2020 r .  w niedzielne popołudnie członkowie Augustowskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego i Przyjaciele, rozpoczęli zbiórkę  w imieniu śp. Kacpra naszego młodego przyjaciela, który mimo ciężkiej choroby, pomagał i potrafił dzielić się z innymi. Jego życzenie a zarazem przesłanie aby pomagać „Przyjaciołom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku” uczy nas pokory w życiu codziennym oraz, że „nie umiera ten, kto żyje w sercu tych którzy pozostają”.

   Z całego serca chcemy podziękować, całej rodzinie  śp. Kacpra, w szczególności prababci i babci, za zorganizowanie spotkania integracyjnego i gościnność jaką nas obdarzyli. To zaszczyt spotkać na swojej drodze  tak pozytywnych ludzi, którzy potrafią dzielić się dobrą energią.

   Dziękujemy, naszym przyjaciołom z gitarami, za dawkę dobrej muzyki i moc pozytywnej energii.  Na słowo „pomagamy” ,zawsze na Was można liczyć.   Szczególne podziękowania, przesyłamy wszystkim uczestnikom, którzy swoją bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii przyczynili się do zorganizowania zbiórki pieniędzy w ramach V Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii.

Dzięki ofiarności przybyłych osób, dzisiaj, udało nam się zebrać 1 060,00 złotych na pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku.

 Nie trzeba wiele mieć, aby podzielić się z drugim gdyż nie bogactwo jest przyjacielem a przyjaciel bogactwem. Nasza akcja trwa do 30 listopada 2020r., zachęcamy wszystkich do włączania się w pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku. Z góry dziękujemy! Osoby, które chciałyby włączyć się w naszą akcję, zachęcamy do wpłat na nasze konto: nr 40 2030 0045 1110 0000 0214 5510. Tytuł wpłaty: V KWESTA IM. KACPRA.

Wpłat można też dokonać na naszej stronie: https://zrzutka.pl/mjrupa

 Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo ważna. O kwotę darowizny przekazanej na rzecz naszego stowarzyszenia można pomniejszyć podatek dochodowy.

Zapraszamy do fotorelacji na stronie: V KWESTA IM. KACPRA-POMOC DLA PRZYJACIÓŁ Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W BIAŁYMSTOKU