sie 212022
 

Dziś 4498,05 złotych na pomoc dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku

Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne pragnie z całego serca podziękować, za dzisiejszy koncert charytatywny, zespołom: Radioaktywni, Tomax-zespół muzyczny i Leszek Wysocki, za udostępnienie nagłośnienia i pomoc w przeprowadzeniu imprezy Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Augustów w Żarnowie i OSP Jabłońskie. Dziękujemy, za ogromną dawkę dobrej muzyki!!! i moc pozytywnej energii.

Dziękujemy wszystkim oraz każdemu z osobna za zorganizowanie kiermaszu słodkości i innych smakołyków. Na słowo „pomagamy”, zawsze na Was można liczyć. Dzięki waszemu zaangażowaniu oraz ofiarności przybyłych osób, w czasie koncertu charytatywnego, udało nam się zebrać 4498,05 złotych na pomoc dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku.

Szczególne podziękowania, przesyłamy wszystkim uczestnikom, którzy swoją bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii przyczynili się do zorganizowania zbiórki pieniędzy w ramach „VII Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii’’.

W tym roku zbieramy po raz kolejny, w imieniu śp. Kacpra naszego młodego przyjaciela, który mimo ciężkiej choroby, pomagał i potrafił dzielić się z innymi. Jego życzenie a zarazem przesłanie aby pomagać „Przyjaciołom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku” uczy nas pokory w życiu codziennym oraz, że „nie umiera ten, kto żyje w sercu tych którzy pozostają”.

Nie trzeba wiele mieć, aby podzielić się z drugim gdyż nie bogactwo jest przyjacielem a przyjaciel bogactwem. Nasza akcja trwa do 30 listopada 2022r., zachęcamy wszystkich do włączania się , z góry dziękujemy! Osoby, które chciałyby włączyć się w naszą akcję, zachęcamy do wpłat na nasze konto: nr 40 2030 0045 1110 0000 0214 5510. Tytuł wpłaty: VII KWESTA IM. KACPRA Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

VII Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii

Dziś 4498,05 złotych ♥️ na pomoc dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku♥️