gru 272014
 

W sobotę 75 biegaczy wystartowało w I Łomżyńskim Biegu Sylwestrowym. Jej organizatorzy, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, przed startem jeszcze raz zaznaczyli: my się nie ścigamy „biegamy dla zdrowia”  to rodzinna impreza skierowana do osób zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Dlatego 27 grudnia na terenie Skateparku pojawili się biegacze wraz z rodzinami, by wziąć udział w biegowej imprezie. W biegu wystartowali zawodnicy z Łomży, Augustowa, Białegostoku, Ełku, Hajnówki, Ostrołęki, Sochaczewa, Warszawy i wielu innych miejscowości. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne po raz kolejny czynnie włączało się w propagowanie zdrowego stylu życia. Dzisiaj Tomek Tomaszewski i Karol Wysocki w I Łomżyńskim Biegu Sylwestrowym reprezentowali nasze stowarzyszenie. Dodatkową atrakcją biegu był konkurs na najciekawsze przebranie świąteczno-noworoczne, w którym triumfowali: Pippi Langstrumpf, śnieżny bałwan i Batman. Serdeczne dziękujemy organizatorom za udaną  imprezę oraz składamy gratulacje za sportową postawę  wszystkim uczestnikom, a w szczególności Tomkowi i Karolowi, a także Darkowi Dawidejt  z ATP  Augustów, którzy reprezentowali nasze miasto.

Zapraszamy do fotogalerii: