paź 032021
 

W niedzielę 3 października 2021r. przy amfiteatrze nad jez. Necko odbyła się 9 edycja Biegu Charytatywnego Biegając Pomagamy. Trasa biegu prowadziła malowniczymi bulwarami nad jez. Necko.  Bieg polegał na „zbieraniu przebiegniętych kilometrów”. Za każdy przebiegnięty kilometr przez każdą osobę, która stanęła na starcie organizator naliczy sumę pieniędzy, która zostanie rozdysponowana na wskazany cel. Osoby zgłoszone do biegu charytatywnego, naliczały przebiegnięty dystans na otrzymanych numerach startowych. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne czynnie włączyło się w propagowanie zdrowego stylu życia. W dzisiejszym święcie biegania, nasze Stowarzyszenie reprezentowała „Zawsze Aktywni Razem z ASKS Augustów” . Wszystkim biegaczom, serdecznie gratulujemy wyników i sportowej postawy oraz dziękujemy za dawkę pozytywnej energii. Szczególnie dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku dołączyli do naszej drużyny, brawo najmłodsi jesteśmy z Was mega  dumni, swoją aktywnością i radością sprawiacie, że ten świat jest piękniejszy.

    Dziękujemy wszystkim biegaczom i organizatorom za wspaniałą imprezę promującą bieganie.

Zapraszamy do naszych Fotorelacji:

  1. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 1
  2. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 2
  3. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 3
  4. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 4
  5. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 5
  6. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 6
  7. 9 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Fotorelacja Nr 7