cze 112023
 

https://fb.watch/lXYro8MpPs/

📣💞Jest MOC 💪💪💪Zebraliśmy 15 318, 47 złotych 😍

W dniu 11 czerwca 2023 roku, odbyła się akcja charytatywna – Pomagajmy Igorowi, przychód z kiermaszu słodkości to kwota 15 318,47 ❣️Która w całości zostanie wydatkowana na leczenie i rehabilitację Igorka.

W imieniu społeczności Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne, rodziców Igora, dziękuję Wszystkim, nie sposób jest podziękować, każdemu z osobna, dziękujemy brawo WY 💞 Brawo My💞Dzisiejszy dzień to dowód, że wokół nas jest ogromna rzesza ludzi o wielkich sercach, dziękuję wspaniałej młodzieży za wolontariat jestem z Was💞 bardzo dumny, że przyczyniliście się do zebrania, tak Dużego Daru Serca na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Igora.

W szczególności sposób dziękujemy 💞Proboszczowi – ks. kan. Wojciechowi Jabłońskiemu Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa w Augustowie za pomoc i wsparcie naszej akcji 💞

Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość, którą od Państwa 💞otrzymujemy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nam, że jest wielu Przyjaciół💞 z ogromną wrażliwością i otwartością na potrzeby drugiego człowieka, na których zawsze możemy liczyć.

Ryszard Młodzianowski -prezes ASKS