gru 142018
 

    W tym roku zbieraliśmy po raz kolejny, w imieniu śp. Kacpra naszego młodego przyjaciela, który mimo ciężkiej choroby, pomagał i potrafił dzielić się z innymi. Jego życzenie a zarazem przesłanie aby pomagać „Przyjaciołom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku” , uczy nas pokory wobec  drugiego człowieka. W  życiu codziennym,  warto zatrzymać się na chwilę aby zrozumieć  co w życiu jest najważniejsze.  Nie trzeba wiele mieć, aby podzielić się z drugim gdyż, nie bogactwo jest przyjacielem a przyjaciel bogactwem.

    Nasza akcja trwała do 30 listopada 2018r. Nasze działanie co roku wzbogaca się o nowych przyjaciół, którzy bezinteresowną pomocą wspierają nas w naszych działaniach. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i ofiarności wszystkich biorących udział w naszej akcji , udało nam się zebrać 5 420,07 złotych.  Dochodem ze zbiórki wsparliśmy  „ Świąteczny dar specjalny” dla podopiecznych Fundacji Pomóż Im.

    Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne pragnie z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń i wzięli udział w naszej tegorocznej zbiórce. W szczególny sposób nasze Stowarzyszenie, serdecznie dziękuję, Gosi i Zbyszkowi,  rodzicom śp. Kacpra  za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. 

Jeśli możecie – wesprzyjcie. Świąteczny dar specjalny