lis 182018
 

IV MARSZ NAD BYSTRYM

W niedzielę 18 listopada 2018r, Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie już po raz czwarty zorganizowało wspólny marsz nordic walking. Równolegle po raz drugi odbył się II Augustowski Marsz Seniora, któremu patronuje augustowska Rada Seniorów.

    Biuro zawodów, start i meta znajdowało się na bulwarze za kościołem przy ul. Waryńskiego. Od 11.00 trwały zapisy do marszu, a  instruktorzy udzielali porad w zakresie techniki chodu. Po wspólnej rozgrzewce, prowadzonej przez instruktorki z KettleBell o godz.12.00, uczestnicy wystartowali we wspólnym marszu wzdłuż Kanału Augustowskiego. Swoich sił można było spróbować w dwóch dystansach:  Marsz Seniora 2,5 km, oraz 5 km – IV Marsz nad Bystrym. Zdecydowana większość pokonała dystans 5 km.

Impreza przebiegła w mega pozytywnej atmosferze, którą wytworzyli uczestnicy. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po zakończeniu marszu organizatorzy przygotowali ciepłą herbatę i słodki poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy,  pozytywnego zaangażowania w aktywnie spędzanie wolnego czasu. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne, także czynnie uczestniczyło w marszu poprzez udział naszej niezawodnej „Aktywnej Drużynie”. Serdecznie dziękujemy Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie, za profesjonalne przygotowanie super imprezy rekreacyjnej! Do zobaczenia na kolejnych marszach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na Fanpage ASKS-u:

  1.  IV MARSZ NAD BYSTRYM. Fotorelacja
  2. IV MARSZ NAD BYSTRYM. Fotorelacja nr. 1
  3. IV MARSZ NAD BYSTRYM. Fotorelacja nr. 2
  4. IV MARSZ NAD BYSTRYM. Fotorelacja nr. 3
  5. IV MARSZ NAD BYSTRYM. Fotorelacja nr. 4