maj 252019
 

    25 maja 2019 roku do miejscowości Płaska, przybyli biegacze na III Półmaraton Kanału Augustowskiego. Impreza składała się z dwóch różnych biegów: półmaratonu zwanego biegiem Retmana oraz biegu na dystansie 10 km zwanego biegiem Flisaka. Trasa biegu przebiega przez Puszczę Augustowską, wzdłuż Kanału Augustowskiego pomiędzy śluzami Gorczyca i Mikaszówka. Przed startem, Organizatorzy zorganizowali, także bieg najmłodszym biegaczom. Dzieci tego dnia miały możliwość spróbowania swoich sił w biegu Flisaczka na stadionie.

 

       Serdecznie, dziękujemy Stowarzyszenie Woda Las oraz Gminie Plaska za profesjonalne przygotowanie ciekawego wydarzenia sportowego, promującego  aktywny styl życia .

      Wszystkim biegaczom, gratulujemy wyników i zaangażowania w popularyzację biegania.  Słowa uznania i gratulacje kierujemy  do Tomasza Tomaszewskiego, Karola Wysockiego i Artura Wielgat, którzy dziś reprezentowali Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne, a w szczególny sposób bijemy brawo Karolowi, który zajął: I miejsce w klasyfikacji wiekowej w biegu:  K/M (rocznik 2001 – 1981) i zdobył puchar w biegu Flisaka.

Wyniki III Półmaratonu Kanału Augustowskiego

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:

  1. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 1
  2. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 2
  3. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 3
  4. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 4
  5. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 5
  6. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 6
  7. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 7
  8. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 8
  9. III Półmaraton Kanału Augustowskiego – Fotorelacja 9