sty 032014
 

Z roku na rok coraz więcej osób przekazuje 1% należnego podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz uprawnionych do korzystania z tego przywileju organizacji pożytku publicznego. Wszystkich członków i sympatyków zachęcamy, by swój 1% podatku przekazali na rzecz naszego stowarzyszenia.
Liczy się każda złotówka! Jak wypełnić pit?
W ostatnich rubrykach zeznania podatkowego PIT (28, 36, 36L, 37, 38) :wpisujemy numer KRS 0000237085 Obok wpisujemy także kwotę 1% podatku należnego. Pieniądze ? 1% podatku ? na konto stowarzyszenia przekaże urząd skarbowy ? nie musisz nic wpłacać sam! Kto może przekazać 1% podatku? Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych. Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej.
DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRZY ZDECYDOWALI PRZY SKŁADANIU PIT-U, ZA LATA POPRZEDNIE, PRZEKAZAĆ 1% SWOJEGO PODATKU NA CELE STATUTOWE AUGUSTOWSKIEGO STOWARZYSZENIA KULTURALNO-SPOŁECZNEGO. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Zachęcamy Państwa do zaznaczenia w rubryce ?Informacje uzupełniające? kwadracika ?Wyrażam zgodę?. Pozwoli to na przekazanie nam Państwa adresu przez Urząd Skarbowy. Możecie Państwo wówczas sprawdzić, czy Wasz 1 procent dotarł już na nasze konto. My z kolei będziemy informować Państwa cyklicznie o naszej bieżącej działalności, w tym również o tym, jak zagospodarowane zostały wpływy uzyskane z wpłat 1 procenta podatku. Środki pozyskane dzięki akcji 1% podatku w 2013 roku przeznaczyliśmy przede wszystkim na dofinansowanie Projektu ?Wakacje inne niż 2013″. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno ? Społeczne od 2009 roku organizuje wypoczynek dzieciom w czasie wakacji.
Zapraszamy do włączenia się w organizację naszego działania i rozważenie możliwości udzielenia nam wsparcia, które zostanie wykorzystane do zrealizowania naszych przedsięwzięć.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z programu do rozliczania PIT.

Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013