lis 242019
 

      Młodzi dla Augustowa w niedzielę 24 listopada zaprosili mieszkańców na Wielkie Sprzątanie Augustowa! Punktualnie o 11:00, uczestników Wielkiego Sprzątania, organizatorzy gorąco powitali, oraz dokonali podziału na grupy, przydzielając każdemu zespołowi opiekuna.  Każdy z opiekunów po zapoznaniu się z grupą i udzieleniu instruktarzu wyruszył ze swoją brygadą na sprzątanie lasu w okolicach ul. Konopnickiej, który został wcześniej podzielony na sektory. Po wykonaniu zadania był czas na gorącą grochówkę i pieczoną kiełbasę z ogniska.  Cała impreza zakończyła się podziękowaniem i losowaniem nagród dla uczestników.

      Grupa Młodzi dla Augustowa jest nową, prężnie działającą grupą młodzieży, która dąży do założenia w przyszłości Młodzieżowej Rady Miasta. Swoją działalność rozpoczęła od akcji Wielkie sprzątanie Augustowa.  Chce sprawić, by nasze miasto było aktywne, proponując nowe rozwiązania, aktywnie włączyć się w życie naszego miasta. Jako młodzi mieszkańcy posiadający  ogromną dawkę pozytywnej energii, na pewno nie raz znajdą receptę, by zmienić wiele rzeczy na lepsze.

      Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne, także czynnie uczestniczyło w akcji  Wielkie Sprzątanie Augustowa, poprzez udział naszej niezawodnych koleżanek i kolegów licznie reprezentujących ASK-.S. Serdecznie dziękujemy Grupie Młodzi dla Augustowa, za profesjonalne przygotowanie super imprezy oraz za pozytywną energię.  Dziękujemy Burmistrzowi Augustowa, wraz z pracownikowi  za wsparcie działania. Podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów i osób, którzy przyczynili się do zorganizowania Wielkiego Sprzątania Augustowa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na Fanpage ASKS:

  1. Wielkie Sprzątanie Augustowa Fotorelacja nr 1
  2. Wielkie Sprzątanie Augustowa Fotorelacja nr 2

Relacja TVP Białystok:

Jesienne sprzątanie. Inicjatywa augustowskich uczniów