lut 192023
 

Pozostaw swój 1,5 % w Augustowie !

Wypełnij bezpłatnie swój PIT przez internet i przekaż 1% na OPP

Zachęcamy przekazanie 1% na wspieracie rodzimych inicjatyw.  Przekazując 1% organizacjom OPP, zainteresujmy się tymi, które działają w naszym sąsiedztwie. Są one bardzo ważne z punktu widzenia tego, czym się zajmują na co dzień. Dbają o naszą społeczność lokalną, o nasze dzieci, nasze zwierzaki, o to co się dzieje w najbliższym otoczeniu.

      Potężne organizacje sobie świetnie radzą z promocją i zdobywaniem środków, natomiast szczególnie mniejsze, lokalne organizacje tego wsparcia potrzebują .

     Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne z góry dziękuję za przekazany 1%, zapewniamy, że jest to ogromne wsparcie naszych „małych działań”.

    Każdy  kto przekaże na KRS 0000237085 ma niepodważalne prawo aby być dumnym, że robi coś dobrego.  Nasze stowarzyszenie daje możliwość przekazania  1% na wskazany szczegółowy cel, tzn. każdy z Państwa ma możliwość wskazać działanie i przyczynić się do jego realizacji.  Mówiąc najprościej – pomaganie to mnóstwo wewnętrznej i zewnętrznej radości.  O pomaganiu właśnie należy mówić głośno, „ aby ze śpiewem na ustach opowiadać innym o swoim zaangażowaniu, bo dzięki temu możemy w ten wir pomagania jeszcze kogoś wciągnąć”.

Z pozdrowieniami,

Ryszard Młodzianowski / Prezes  ASKS