kwi 032022
 

W niedzielę 3 kwietnia 2022r, Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie już po raz ósmy zorganizowało wspólny marsz nordic walking. Równolegle po raz drugi odbył się VI Augustowski Marsz Seniora, któremu patronuje augustowska Rada Seniorów.

Zapraszamy do fotorelacji:

  1. Fotorelacja nr 1
  2. Fotorelacja nr 2
  3. Fotorelacja nr 3
  4. Fotorelacja nr 4
  5. Fotorelacja nr 5
  6. Fotorelacja nr 6

Biuro zawodów, start i meta znajdowało się na bulwarze za kościołem przy ul. Waryńskiego. Od 10 godziny trwały zapisy do marszu, a instruktorzy udzielali porad w zakresie techniki chodu. Po wspólnej rozgrzewce, prowadzonej przez instruktorki z KettleBell o godz.11.00, uczestnicy wystartowali we wspólnym marszu wzdłuż Kanału Augustowskiego. Swoich sił można było spróbować w dwóch dystansach: Marsz Seniora 2,5 km, oraz 5 km – IV Marsz nad Bystrym. Zdecydowana większość pokonała dystans 5 km.

Impreza przebiegła w mega pozytywnej atmosferze, którą wytworzyli uczestnicy. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po zakończeniu marszu organizatorzy przygotowali ciepłą herbatę i słodki poczęstunek.

   Wszystkim uczestnikom gratulujemy, pozytywnego zaangażowania w aktywnie spędzanie wolnego czasu. Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne, także czynnie uczestniczyło w marszu poprzez udział naszej niezawodnej „Aktywnej Drużynie”. Serdecznie dziękujemy Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie, za profesjonalne przygotowanie super imprezy rekreacyjnej! Do zobaczenia na kolejnych marszach.